درباره ما

about-us

داستان مـا

ما گروهی از مهندسان کامپیوتر، الکترونیک، کشاورزی با سابقه‌های طولانی در رسته های تخصصی خودمون هستیم (کمترین ما 25 سال سابقه دارد) که ضمنا بدلیل دارا بودن باغ و زمین‌های زراعی در کنار فعالیت حرفه‌ای‌مون به فعالیت کشاورزی و دامی هم علاقه داشتیم. اما همه ما دغدغه‌های مشترکی داشتیم که به تنهایی نمی‌توانستیم آنها را رفع کنیم.واتفاقا همین نگرانی‌ها باعث شد تا در کنار هم قرار بگیریم تا با هم‌افزایی دانش، تخصص و تجربه‌ خودمون و با دعوت از متخصصین حوزهای دیگر از قبیل بسته بندی و تغذیه، نسبت به از بین بردن این دغدغه‌ها اقدام کنیم.

 مهمترین دغدغه های ما

  • تولید محصولات کشاورزی طبیعی، کاملا سالم و با کیفیت و بدور از هرگونه آلودگی
  • مصرف کلیه تولیدات کشاورزی از قبیل انواع میوه، صیفیجات و سبزیجات و حتی برنج و غلات به صورت تازه و با بالاترین ارزش غذایی
  • بالاتررفتن سلامت تک تک افراد و سلامت جامعه با تغذیه مواد مغذی
  • تقویت اقتصاد خانوار و اقتصاد ملی با جلوگیری از هدر رفت سرمایه
  • ارتباط دوطرفه مصرف کننده با کشاورز و دامدار در جغرافیای کشور

اجتماع ما در کنار هم منجر به ظهورو پرورش ایده “سرباغ” و ابداع مدل “سیستم طبیعی تامین غذایی سرباغ” شد و اولین قدم که تولید سامانه‌ای به همین نام بود در سال گذشته(1399) برداشته شد. گروه سرباغ در تلاش است تا قدم‌های دیگر را یکی پس از دیگری تا آنجا که همه دغدغه‌ها از بین برود بردارد. بدیهی است که سرباغ به تنهایی عاجز است و به حمایت مادی و معنوی کلیه مصرف‌کنندگان، کشاورزان و دامداران نیاز دارد. و گروه سرباغ کاملا امیدوار است.